ליצור, לתכנן, לחדש, לדייק לרגש ולהתרגש בכל פעם מחדש. עיצוב פנים זאת השפה שלי.

אודות
אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים. בעלת משרד בוטיק המתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים. בעלת תואר ראשון B.DESIGN בעיצוב פנים עם נסיון של 17 שנים בתחום. כתבת במגזין "בניין ודיור".

קצת על
מעצבת, יוצרת, אמנית, וכתבת .
מהיום שנולדתי אני חיה ונושמת אדריכלות עיצוב פנים וסטיילינג. מעולם לא עלתה אצלי השאלה מה אעשה כשאהיה גדולה, לשמחתי תמיד ידעתי.
האהבה הגדולה שלי זה אנשים ובתים והחיבור שביניהם. את דרכי התחלתי בחברה בחברה שבה עיצבתי לבכירי התעשייה במשק ואישי ציבור בתכנון ועיצוב בסטנדרטים הגבוהים ביותר והשתתפתי בהשתלמויות בארץ ובעולם. את כל הידע והניסיון שרכשתי אני מביאה היום ללקוחות שלי.
בשנים האחרונות מנהלת סטודיו עצמאי לאדריכלות פנים, במסגרתו מנהלת פרויקטים רבים תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים במיוחד ובהתאמה לצרכי הלקוח ותקציבו. אני מאמינה בתהליך משותף וצמוד עם הלקוח ובדו שיח פורה ומפרה המורכב מאיתור צרכים, פונקציונאליות, הגדרת מסגרת תקציב, פנטזיות, מקצועיות והרבה יצירתיות. אני מלווה כל פרויקט עד הפרט האחרון, כאילו היה הפרויקט היחיד.
אני שואפת, מפתיעה, מעיזה ומגיעה בכל פעם למקומות חדשים. אני מקבלת השראה ממגמות עיצוביות עכשוויות תוך שימוש בחומרים חדשניים המעצימים את חווית החלל ויוצרות נוחות ואיכות חיים.

האני מאמין שלי
בכל פרויקט שאני עובדת עליו אני ממציאה את עצמי מחדש! אין לי פרויקט אחד שדומה לשני. אני מאמינה שכמו שאין אנשים זהים אין בתים זהים. כל אדם הוא שונה ומיוחד. זה דורש הכירות מעמיקה עם לקוחות הבנת הצרכים והסגנון העיצובי , הטמעה, השקעה ומסירות שבאה לידי ביטוי בבתים שאני מתכננת ומעצבת. אני מאמינה כי הבית מבטא את נפש האדם המתגורר בו ומשקף את סגנון חייו והעדפותיו השונות. עיצוב פנים זו השפה שלי, בעזרתה אני ממירה את נפש האדם שמולי לצבעים, חומרים, פריטים ואביזרים, קווים וסגנונות עד שהבית מקבל את האופי הנכון. בית הוא מי שאנחנו ולא פחות מייצג את מי שהיינו רוצים להיות. בית על כל מכלול הצבעים, ריחות, טעמים הוא בסיס לזיכרונות וחוויות שלנו. בית זה אהבה. אני כאן כדי להתאים את התפאורה המתאימה למי שאתם.

באהבה,
אודליה

גם אתם רוצים לצאת איתי לדרך עם עיצוב ייחודי על זמני?
השאירו פרטים ואחזור אליכם או חייגו