שלומי ודבורה תותחני

לפני כשנה וחצי נכנסת לחיינו זמן קצר לאחר שרכשנו דירה חדשה בשוהם.

הכרנו אותך במהלך חיפושים רבים אחר אדריכל פנים אשר ילווה אותנו במסע להגשמת החלום. כבר בפגישה הראשונה ולאחר רבע שעה של שיחה הרגשנו את החיבור והכימיה, והיינו תמימי דעים שאיתך אנו רוצים לצאת לדרך.

במהלך הפגישות הראשונות שלנו הגדרנו בקווים כלליים איך אנו מדמיינים את ביתנו ומהו סגנון העיצוב אותו אנו אוהבים. את ידעת להפליג איתנו בדמיון ,וליצוק לתוכו תוכן וע"י כך להתאים את התפאורה למי שאנחנו.

יש לך דרך מיוחדת במינה לקחת חלום ולתרגם אותו הלכה למעשה למציאות.

הרווחת ביושר רב את אהבתנו אלייך ואת הערכתנו הרבה על המקצועיות, הירידה לפרטים הקטנים ביותר, אהבתך וכבודך למקצוע בו בחרת ואותו את חיה ונושמת, תודה על הסובלנות אין קץ תוך הקפדה על שירותיות שעוד לא חווינו כמותה.

קבלי את תודותינו על כך שעזרת לנו לעבור תקופה ממנה חששנו מאוד, באווירה כפיית ונעימה, על המון ישיבות משותפות בבתי קפה, תקופה אשר בסופה אנו מעידים שנהנו מאוד גם מהתוצאה ולא פחות חשוב מהדרך.

אנו מאחלים לך מעומק ליבנו הצלחה רבה בכל אשר תפני.

"יש ציירים ההופכים את השמש לנקודה צהובה,
אבל יש אחרים שבעזרת היצירתיות שלהם הופכים נקודה צהובה לשמש." (פאבלו פיאקסו)

בהערכה רבה,
תותחני שלומי ודבורה

השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם!

עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות

לקריאה נוספת »

עיצוב פנים יוקרתי

עיצוב פנים יוקרתי מבוקש על ידי לקוחות רבים הגרים באזורים עירוניים ו/או כפריים. ניתן למצוא מספר סגנונות עיצוב מובילים לבתים פרטיים. השאיפה היא לייצור מרחב

לקריאה נוספת »