עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני יוקרתי

אחד מסגנונות העיצוב הבולטים ביותר בשנים האחרונות, הן בעיצוב דירות ובתים למגורים והן בעיצוב עסקים וחללים מסחריים הוא עיצוב פנים מודרני. סגנון עיצוב זה מתאפיין בקווי עיצוב נקיים ומינימליסטיים, חלל מואר ופתוח והצבעים השולטים הם  במקרים רבים לבן, אפור ושחור. עם זאת, סגנון עיצוב מודרני מאוד עד כדי סגנון הייטקי יכול להיראות קר ומנוכר. מעצב פנים בעל ניסיון ידע כיצד לעצב את החלל כך שהסגנון השולט יהיה מודרני אך יהיו בו נגיעות של סגנון כפרי וחם יותר באמצעות פריטים מחומרים טבעיים כמו עץ, פריטים דקורטיביים וצבעוניים או תוספות אחרות שיתנו לבית או למשרד את הטאץ' הסופי כמקום המעוצב בסגנון מודרני עם חמימות ועניין.

אנחנו עובדים שעות רבות מדי יום, ומשקיעים בקריירה מאמץ ניכר. באופן טבעי נרצה לתרגם את התמורה לחיים בהעלאת רמתם, והדרך הטובה ביותר היא בית שמעוצב בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עיצוב פנים מודרני יוקרתי מקנה לחללים השונים בבית את המראה המבוקש, מספק מקסימום נחת ועוזר לנו ליהנות משעות הפנאי שלנו. כדאי לדעת שעל מנת להעניק לבית סגנון מודרני ויוקרתי, המפתח העיקרי הוא לאו דווקא השקעת סכומי כסף גבוהים אלא תכנון מדויק. אודליה ברזילי היא מעצבת פנים ואדריכלית בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים, וכן בעלת ניסיון של כ-17 שנים בתחום.

עיצוב פנים מודרני עם בניה ירוקה

עיצוב פנים באופן כללי עוסק לא רק במראה המקום אלא יש בו גם הרבה מעבר. עיצוב פנים נכון הוא קודם כל פונקציונלי. הדבר  גם מאפשר לחיות באיכות חיים גבוהה יותר וגם יש לדבר השפעה רבה על העיצוב ועל האפשרות לשמור על הבית מעוצב ויפה לאורך זמן. אחד המאפיינים הבולטים של עיצוב פנים מודרני  הוא  חלל פתוח ומרווח. ללא פתרונות אחסון מעולים יהיה קושי אמיתי לעצב את הבית בסגנון זה ויותר מכך- לשמור על העיצוב לאורך זמן. עיצוב פנים מודרני גם דוגל בבניה ירוקה וחיסכון במשאבים עד כמה שאפשר. מעצב פנים בעל ניסיון ידע למצוא את הדרכים כיצד לעצב את הבית באופן שיתאים. למשל, החלפת חלונות קטנים בחלונות גדולים.

האלמנטים הבולטים של עיצוב פנים מודרני יוקרתי

* אישיות – בית יוקרתי באמת הוא בית שיש לו אופי מובהק ומובחן. האישיות של מרחבי המגורים השונים היא שיקוף האישיות של בני הבית, ומעצבת מוכשרת תדע להביא אותה לידי ביטוי באמצעות בחירות מדויקות.

* מרווח – חלל עמוס יתר על המידה משדר מאמץ מופרז, ובנוסף עלול ליצור תחושת צפיפות. עיצוב יוקרתי הוא עיצוב שנותן כבוד למרחב ויודע להשאיר רושם איכותי גם עם מספר מועט יחסית של פריטים.

* חומרי גלם מובחרים – השימוש בחומרי גלם כגון גרניט, קוריאן, עץ טבעי, זכוכית ועוד, מוביל למראה מודרני יוקרתי, ומבטיח עמידות מירבית לרהיטים ושאר החפצים- כך שזוהי גם בחירה משתלמת בהיבט הכלכלי.

* תשומת לב לכל פרט – אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, וכך גם עיצוב פנים יוקרתי. הסיבה לכך פשוטה: בחלל שהכל בו מוקפד, כל פגם קטן מתבלט מיד לעין ומושך את תשומת הלב.

עיצוב פנים מודרני – רק עם מעצבת פנים בעלת ניסיון

כאשר מחפשים מעצבת פנים, חשוב לשים לב למספר דברים. אם הסגנון המועדף עליכם הוא עיצוב פנים מודרני, כדאי לראות פרויקטים קודמים של המעצבת בסגנון זה ולראות האם הם מוצאים חן בעיניכם. אמנם מעצבת פנים אמורה ללכת עם רצון הלקוח וטעמו אך עדיין יש מקום גם לסגנון העיצוב האישי שלה. כדאי לבחור מעצבת שיש לה ידע והכשרה, שהיא בעלת ניסיון רב  בעיצוב חללים דומים לשלכם, בין אם זו דירה ממוצעת, וילה יוקרתית או משרד גדול. אודליה ברזילי היא לא רק בעלת ניסיון רב בתחום אלא גם יצירתית מאוד וחושבת מחוץ לקופסה כך שהיא מצליחה לשלב בין פונקציונליות לסגנון.

השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם!

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירת קבלן קטנה במדינה קטנה אך צפופה כמו ישראל דירות חדשות נבנות בכל יום, אמנם, כאשר קבלנים בונים בנייני דירות מרובים ובעיקר, כאשר אותם

לקריאה נוספת »

עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות

לקריאה נוספת »