עיצוב פנים יוקרתי

עיצוב פנים יוקרתי מבוקש על ידי לקוחות רבים הגרים באזורים עירוניים ו/או כפריים. ניתן למצוא מספר סגנונות עיצוב מובילים לבתים פרטיים. השאיפה היא לייצור מרחב מגורים נאה במיוחד, מוקפד ובעל שיק. המשימה המוטלת הינה מאתגרת בגלל המורכבות שלה ודרישות הלקוחות. עם זאת, ניסיון, ידע ויצירתיות רבה מסייעת רבות.  "אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מגוון.

עיצוב פנים יוקרתי – נאה לעין

עיצוב פנים יוקרתי מחייב גיוס יכולות וכישורים רבים לצד יצירתיות. כך ניתן גם למצוא פתרונות מעולים לסיטואציות מסובכות. הוא מאופיין פעמים רבות בסגנון מודרני ומתאים, לרוב, לצעירים המנהלים אורח חיים קרייריסטי וגרים בשכונות נחשבות בערים מובילות.

קו העיצוב מאופיין בקווים ישרים וחדים, במיעוט פריטים בחללים הייצוגיים כמו הסלון, בהצפת אור ועוד. הצבעים המובילים הינם קרים ובין היתר: שחורים, אפורים ולבנים. לעיתים גם מוסיפים נגיעות צבעוניות לגיוון ועניין. תכנון מקיף כולל בדיקות ובירורים מקדימים. כך לגבי צרכי, רצונות וטעמם האישי של בעלי הבית. בנוסף, יש להתחשב במיקום המגרש, בשטחו, בצורתו, בכיווני הנוף ועוד.

יש צורך להכניס מערכות חכמות של אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר, תקשורת ואחרות. יש לבחור את אביזרי הקצה שלהם היטב כדי שישתלבו בכל החלל. מדובר על ברזים, מפסקים, גופי תאורה, מוצרי פרזול ועוד. עושים שימוש בחומרים דוגמת עץ איכותי, מתכות יקרות, זכוכיות נאות, אבנים מסוגים שונים. כל אלו משתלבים יחד ומסוגלים לייצור את ההרמוניה החשובה התורמת לאווירה הנעימה.

תוכניות שונות

התוכנית הראשית תתחשב בכל אלו. לצידה יתווספו תוכניות נוספות של ריהוט, איטום, נגרות, אלומיניום ועוד. ייערך סבב שיחות עליה לטובת שינויים נדרשים, תיקונים והתאמות. התוכנית הסופית תוצג בתלת ממד ותובא לאישור ברשות המקומית.

משרד עם יכולות מוכחות

"אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הקשבה והפנמה, עיצוב יצירתי ומוקפד, פיקוח צמוד, ליווי לבחירת פריטים, המלצה על בעלי מקצוע ומעורבות רבה. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתמחות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים ועוד.

השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם!

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירת קבלן קטנה במדינה קטנה אך צפופה כמו ישראל דירות חדשות נבנות בכל יום, אמנם, כאשר קבלנים בונים בנייני דירות מרובים ובעיקר, כאשר אותם

לקריאה נוספת »

עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות

לקריאה נוספת »