עיצוב פנים בסגנון תעשייתי

עיצוב פנים תעשייתי

בשנים האחרונות החל עיצוב פנים בסגנון תעשייתי, לתפוס תאוצה בקרב בתים פרטיים רבים וכן בחללים עסקיים. מדובר על תופעה שהתחילה ברחבי העולם בעיקר אצל סטודנטים שלא הצליחו לרכוש רהיטים יוקרתיים  בשל בעיות תקציביות, והסתפקו בריהוט בסיסי תעשייתי שניתן היה למצוא באופן חופשי במקומות רבים. כיום ניתן למצוא עיצוב פנים בסגנון תעשייתי בבתים רבים, שמעדיפים להיות מיוחדים. אם חשקה נפשכם בעיצוב מיוחד ו"משוגע" . "אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים" תשמח לייעץ לכם איך להתחדש בעיצוב פנים בסגנון תעשייתי.

מאפיינים מרכזיים של עיצוב פנים בסגנון תעשייתי

עיצוב פנים בסגנון תעשייתי מתאפיין באלמנטים ייחודיים, לעיתים הקירות חשופים, ישנם מקרים בהם מעטרים את הקירות ציורי גרפיטי או טפטים שונים, תקרה חשופה, צינורות חלונות ללא וילונות ריהוט גס וכן מרקמים גסים של בדים ועוד. גם חפצי רטרו יכולים לשדרג כל חלל ולהפוך אותו לייחודי ובסגנון תעשייתי. מעצבת הפנים שתשערו את שירותיה תוכל לתת לכם מגוון רחב של רעיונות עיצוב התואמים לסגנון והמתאימים לגודל החלל ולתקציב שהחלטתם עליו.

עיצוב פנים בסגנון תעשייתי יכול להראות לעיתים כאילו "לא סיימו עבודה". מדובר על עיצוב שמצריך ראש פתוח ומחשבה יצירתית, ולכן מומלץ להסתמך על מעצבת פנים שתתאים את הסגנון בדיוק לצרכי הלקוח.

האלמנטים הבולטים שיוצרים עיצוב פנים תעשייתי

חללים גדולים

במפעלי תעשיה ישנם אולמות ייצור גדולים, ובאופן דומה גם בבית שמעוצב בסגנון זה החללים המרכזיים יהיו גדולים ככל האפשר.

קירות חשופים

ללא חיפוי, ולפעמים אפשר להשאיר גם צינורות חשופים, תעלות מזגן שלא מוסתרות ע"י תקרת גבס וכו'.

חלונות בלגיים

עם פרופיל מברזל, ללא וילונות ועם העדפה למפתחים גדולים במידת האפשר.

צבעים ניטרליים

ובפרט גווני אפור, חום ושחור וכן לבנים למיניהם.

חיפוי רצפה מבטון מוחלק

ריצוף שהוא גם עמיד מאוד.

גופי תאורה שמדמים פנסי רחוב

או כאלה בעלי אופי דרמטי.

ריהוט רטרו

ובמיוחד פריטים שמשולבים בהם ברזל, פליז ועץ.

תכנון מדויק ותשומת לב מלאה לכל פרט ופרט

עיצוב פנים תעשייתי מהווה אתגר לא פשוט לכל מעצב או מעצבת. מצד אחד ישנה השאיפה להקנות לבית מראה דומה למפעל או אולם ייצור, ומצד שני נדרשת כמובן גם נוחות משום שבסופו של דבר מדובר במרחב שחיים בו בני אדם. דגש נוסף הוא הימנעות מיצירת מראה קר ומנוכר מדי. אודליה ברזילי עוסקת בעיצוב פנים כבר 17 שנים ועוד קודם לכן חיה ונשמה את התחום. החושים האסתטיים המפותחים שלה, הלמידה המתמדת, הבנת הצרכים וההעדפות של כל אדם לצד היכולת לשלב את כל הנ"ל לכדי תוכנית מדויקת מאוד- הפכו אותה לאשת מקצוע מבוקשת, וגם למי שחווה סיפוק רב בעבודה בזכות שביעות הרצון והכרת התודה של לקוחותיה.

משרד בעל מוניטין

על מנת לקבוע לטעמכם המדוייק, מומלץ לפנות אל מעצבת פנים מנוסה שמכירה היטב את תחום העיצוב בסגנון תעשייתי. כזו היא "אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים" העוסקת בתחום העיצוב ומתאימה בין אנשים, בתים ועיצובים. העבודה היא חלק בלתי נפרד ממנה, ובכל עיצוב היא משקיעה באופן אישי יצירתיות כדי להגיע לתוצאה המושלמת עבור הלקוח. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתמחות, מהתעדכנות בחידושים חשובים ויישומם לטובת הלקוחות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים ועוד. פנו אליה עוד היו לתאום פגישת ייעוץ.

השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם!

עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות

לקריאה נוספת »

עיצוב פנים יוקרתי

עיצוב פנים יוקרתי מבוקש על ידי לקוחות רבים הגרים באזורים עירוניים ו/או כפריים. ניתן למצוא מספר סגנונות עיצוב מובילים לבתים פרטיים. השאיפה היא לייצור מרחב

לקריאה נוספת »