עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות בתים יוקרתיים באזורים מאוד ספציפיים, ורק מי שנמנה על האלפיון העליון יכול היה להרשות לעצמו בית כזה, היום בתים ודירות עם עיצוב יוקרתי במיוחד נמצאים בכל עיר כמעט, וכך קהל היעד התרחב המידה ניכרת. עיצוב בתי יוקרה הינו אחד מתחומי המומחיות של אודליה ברזילי, אשת מקצוע בעלת ניסיון של 17 שנים, אשר מחויבת באופן מוחלט לכל לקוח ולקוחה.

עיצוב בתי יוקרה – אלמנטים נבחרים

* שימוש בחומרים טבעיים – חומרים שמקורם בטבע, ובמיוחד אבן טבעית ועץ, יוצרים מראה מרשים במיוחד. בנוסף, קצב ההתיישנות שלהם איטי ולמעשה במקרים רבים הם רק משביחים עם הזמן. עוד סיבה טובה לבחור בחומרי גלם טבעיים הינה ההרמוניה שאלו יוצרים עם סביבת הבית.

* חלונות פנורמיים – חלונות ענק, הן מבחינת הגובה והן מבחינת הרוחב, מכניסים אל תוך הבית מקסימום יופי מבחוץ, ולא פחות חשוב – אור טבעי רב. בנוסף הם מחברים בין החצר לבין מרחבי המגורים הפנימיים. המבנה הקמור של חלון פנורמי הופך אותו לייחודי ותורם גם הוא ליוקרה.

* טכנולוגיה – ניצול טכנולוגיות מתקדמות, ובפרט מערכות שליטה חכמות, מאפשר לבני הבית ליצור בכל נקודת זמן את התנאים האופטימליים מבחינתם, ובקלות.

תכנון יוצא דופן והקפדה על כל פרט ופרט

מאפיין מובהק נוסף של עיצוב בתי יוקרה הינו ייחודיות. למעשה לכל בית יוקרה יש אופי משלו, והוא מהווה יצירת אמנות חד-פעמית. כדי להגיע לכך נדרשים שילוב מדויק של העל-זמני עם הטרנדי, התאמה לאישיות הדיירים ויצירתיות יוצאת דופן שנובעת מחזון אמנותי. אודליה ברזילי מביאה לידי ביטוי את הניסיון הרב שצברה, את תפישת העולם האסתטית שלה וגם את הנפש האמנותית שהובילה אותה מגיל צעיר לתובנה שתהיה מעצבת פנים כשתגדל. התוצאה: תכנון מקורי שמעניק לבית אישיות ויוקרה שנשמרת לאורך זמן ואף משתבחת עם השנים. ההקפדה על כל פרט ופרט תורמת אף היא לרושם העז ולשימור היוקרה.

השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם!

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירת קבלן קטנה במדינה קטנה אך צפופה כמו ישראל דירות חדשות נבנות בכל יום, אמנם, כאשר קבלנים בונים בנייני דירות מרובים ובעיקר, כאשר אותם

לקריאה נוספת »

עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות

לקריאה נוספת »