עידית ואורי רון

נעזרנו באודליה בעיצוב דירה חדשה מקבלן. הגענו אליה בדיוק בזמן – כאשר נותר לנו די זמן לקבל החלטות הנוגעות גם למבנה הדירה ולא רק לעיצוב הפנים שלה. קיבלנו השראה ממגזינים לעיצוב וקיוינו להגיע לתוצאה דומה בפינה משלנו.

 

אודליה לא חסכה במאמצים ובמשאבים, הציעה לנו כמה רעיונות לבחירתנו לשינוי הפריסה של הדירה והחדרים וליוותה אותנו לכל ספק וספק. המפגשים איתה רבים ולכן חשוב היה שנרגיש עימה בנוח. עם הזמן כבר הרגשנו שאנחנו מקבלים עזרה מחברה מבינה עניין ומסורה מבלי לגרוע מהמקצועיות.

 

התוצאה בהתאם, מושקעת ומלאת מחשבה.

ברור לכל הנכנס לדירה שכל פרט ופרט בו תוכנן בקפידה ובעיקר, התוצאה הסופית הרמונית ונעימה. אין אדם שלא מרגיש אצלנו בבית מרגע ראשון ומחמאות הן דבר שבשגרה, אפילו מהשליח של הסופר או המוביל של הספה. עד כדי כך, העיצוב עושה רושם עמוק ופונה לקהל רחב כאחת.

 

אין פינה בדירה שלא נוצלה על פי התכניות המעודכנות. קיבלנו בפועל דירה גדולה יותר, עם מינימום מסדרונות מיותרים ופינות חשוכות.

 

אנחנו כל כך שמחים, בכל יום מחדש מהתוצאה. לא רק שהדירה נעימה למראה, היא גם פונקציונאלית פי כמה מהתכנית המקורית. דוגמה לכך – הסלון והמטבח אשר אודליה השכילה להחליף במיקומם ביחס למקור כך שבכניסה לדירה נפתח הסלון (במקום ערמה של כלים בכיור במקור…) ומקום חדש נוצר לפינת אוכל מרווחת, בדיוק כמו שחלמנו.

 

לא האמנו שנקבל באמת את כל מה שחלמנו עליו ובפועל קיבלנו מעל ומעבר.

 

תודה גדולה,

עידית ואורי ורון

השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם!

עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות

לקריאה נוספת »

עיצוב פנים יוקרתי

עיצוב פנים יוקרתי מבוקש על ידי לקוחות רבים הגרים באזורים עירוניים ו/או כפריים. ניתן למצוא מספר סגנונות עיצוב מובילים לבתים פרטיים. השאיפה היא לייצור מרחב

לקריאה נוספת »