מעצבת פנים בשרון

עיצוב פנים בשרון

כיום יש לא מעט הזקוקים לשירותיה של מעצבת פנים בשרון, במיוחד אם הנכם מתגוררים באיזור השרון. על מנת לבחור את המעצבת הטובה ביותר עבורכם, דעו כי יש לברר על פרוייקטים קודמים שעשתה, על מנת להתרשם מרמת היצירתיות. תחום העיצוב הוא אמנם תחום מספק מאוד, אשר משאיר חותם אישי בכל עיצוב ועיצוב לכן קיים בו אתגר רב אך עם זאת סיפוק גדול. הרצון הוא לייצור חלל פרקטי, נאה, נעים ובטוח, ועל כן יש לבחור בטוב ביותר.

עיצוב פנים בשרון יכול להתאים ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. ברגע שהחלטתם לעצב מחדש, או לשם עיצוב ראשוני, דעו כי איש מקצוע מיומן יוכל לסייע לכם במלאכת העיצוב על מנת שתצא בדיוק כפי שראיתם בדמיונכם. עיצוב פנים הוא עניין מורכב, ולכן חשוב לבצע אותו בהתאם לתוכנית הנעשית מראש. ראשית יש לבדוק מהם צרכי הלקוח, לאחר מכן יש לבדוק איך מבצעים את הדברים בחלל הנתון. לעיתים על המעצב להיות יצירתי במיוחד ולמצוא פתרונות שלא חשבו עליהם מראש. מעצבת כזו היא אודליה ברזילי מ"אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים" העוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

מעצבת פנים מומלצת בשרון

עיצוב פנים הינו תהליך המשפיע במידה רבה על איכות החיים. בעזרת מעצבת פנים מומלצת בשרון ניתן ליצור בית המספק מענה מושלם לכלל הצרכים של האנשים שחיים בו, ולא פחות חשוב, מרחב נעים ואסתטי שכיף לחיות בו ולארח בו חברים וקרובי משפחה. באופן טבעי בחירת מעצבת הפנים היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בדרך למיצוי הפוטנציאל של התהליך ומרחב המגורים. אודליה ברזילי היא מעצבת פנים ואדריכלית בעלת ותק של 17 שנים, נפש של אמנית ותואר ראשון בעיצוב פנים.

מעצבת פנים בשרון – מתמחה בסגנונות עיצוב שונים

מעצבת פנים בשרון מתמחה בסגנונות עיצוב שונים, ובכל פעם מעלה את רף היצירתיות שלה. קיימים מספר סגנונות עיצוב בסיסיים, שאהובים על הלקוחות ביניהם הכפריים, המודרניים והקלאסיים, אבל קיימים סגנונות נוספים ייחודיים לכל מעצב ומעצב. בבואנו לעצב בית יש להתחשב בנוסף לחלל, ולגודלו, גם ברצונות בעלי הבית, תוכניות עתידיות שלהם, מספר בני הבית, תדירות אירוח ועוד.

לאחר מפגש ראשוני עם הלקוח והבנת הדרישות והצרכים, ניתן להכין סקיצה ראשונית של העיצוב לאחר ביקור במקום. הסקיצה תועבר לעיון הלקוחות שיעירו את הערותיהם, ורק לאחר האישור ניתן לצאת לדרך עם העיצוב המיועד. חשוב לדעת מה הבסיס התקציבי של כל פרוייקט ופרויקט, על מנת שתהיה אפשרות לדעת מהן המגבלות האפשריות מבחינת רכישות ועוד. במהלך הפרוייקט יתבצעו רכישות של אביזרים שונים לבית, חלקם דקורטיביים וחלקם שימושיים, הכל במטרה שיהיו תואמים לקו העיצובי וכן לדרישות הלקוח.

איך לבחור מעצבת פנים מומלצת בשרון ?

* המלצות – כשמסתמכים על המלצות בכדי לבחור מעצבת פנים, ובעצם כל איש מקצוע, כדאי מאוד להעדיף המלצות של אנשים שאתם מכירים היטב וסומכים על חוות הדעת שלהם. כמו כן כדאי מאוד להתייחס להמלצות שניתנות על ידי אנשים שקיבלו בעצמם שירות מאותה מעצבת שהם ממליצים עליה (ולא המלצות בנוסח "בת דודה של מישהי שעובדת איתי עיצבה את הדירה והיא מאוד מרוצה").

* מידע באינטרנט – המרחב הדיגיטלי הוא המקום שבו אנו מקבלים מידע בכל נושא קיים, וגם כשהמטרה היא התרשמות מהיכולות של מעצבות פנים שונות בשרון רצוי לבצע חיפוש באינטרנט (כדאי להקליד ביטויים שונים: "מעצבת פנים בשרון", "עיצוב בית בשרון", "עיצוב בית מודרני" אם זה הסגנון המבוקש מבחינתכם וכו').

* היכרות אישית – הדרך הטובה ביותר לבחור מעצבת פנים בשרון היא באמצעות פגישה. היכרות אישית תאפשר לכם להתרשם לא רק מהיכולות המקצועיות אלא גם מהאישיות של המעצבת, מיכולות הקשב שלה, מהחיבור אליה ומהסינרגיה שנוצרת ביניכם – אשר זו קריטית לדיאלוג איכותי ולעיצוב המותאם באופן מושלם למי שאתם.

עיצוב פנים בשרון חייב להתאים לצרכי בעל הבית, לרצונותיו וטעמו האישי. יש חשיבות לסגנון העיצוב המבוקש על ידו. לכל חלל יש את סגנון העיצוב המתאים לו, זאת בהתאם לגודל השטח, לשימוש לו הוא מיועד  ועוד. כל הנתונים הללו ישוקללו ויוכנסו למשוואה שעל פיה יתוכנן החלל הפנימי. קו העיצוב יוביל לאורך כל הבית עם שינויים הכרחיים לסלון הייצוגי, למטבח הפעיל, לחדרי השינה האינטימיים, לחדרי הילדים ועוד. בנוסף יש לקחת בחשבון את האביזרים הנלווים, לדוגמת ברזים, מעקות, מדפים ארונות ועוד, שיצטרכו להשתלב באופן מושלם לטובת הנראות הכוללת.

יש לקח בחשבון את כל העלויות הכרוכות בעיצוב, ולכן לפני כל פרוייקט של עיצוב, מומלץ להחליט על תקציב ייעודי ועל כל מה שהוא יכסה, רק לאחר שיש עוגן תקציבי, ניתן להתקדם עם העבודה.

משרד ידוע

"אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הקשבה והפנמה, סיוע וליווי עד לסיום הפרויקט. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים והתמחויות, מקבלת חידושים ויישומם וממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן. היא תשרת בשמחה אחרים.

על מנת שהעיצוב יהיה בדיוק לפי דרישותיכם, מומלץ לפנות למעצב מנוסה ויצירתי לדוגמת  "אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים שמומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ לכל מתלבט, הקשבה והפנמה, סיוע וליווי ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים והתמחויות, מהתעדכנות בחידושים וממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים. היא תשרת בשמחה אחרים.

השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם!

עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות

לקריאה נוספת »

עיצוב פנים יוקרתי

עיצוב פנים יוקרתי מבוקש על ידי לקוחות רבים הגרים באזורים עירוניים ו/או כפריים. ניתן למצוא מספר סגנונות עיצוב מובילים לבתים פרטיים. השאיפה היא לייצור מרחב

לקריאה נוספת »