מעצבת פנים ברמת גן

עיצוב פנים ברמת גן

עיצוב פנים מקצועי הוא אחת המתנות הגדולות ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו. בעזרת מעצבת פנים ברמת גן כל נכס הופך למרהיב ומלהיב. למעשה, גם לאדם בעל חושים אסתטיים מפותחים מומלץ לפנות לאשת מקצוע מיומנת על מנת לשדרג את מרחב המגורים ובאמצעותו את החיים – מפני שאין תחליף לבקיאות ולמומחיות שמצטברת תוך כדי עבודה במשך שנים רבות. אודליה ברזילי היא מעצבת פנים ואדריכלית בעלת ניסיון של 17 שנים ותואר ראשון בעיצוב פנים.

רמת גן השדרגה באופן משמעותי במאה ה-21. מבנים חדשניים מחליפים את הבניינים הישנים, הרחובות עוברים גם הם מתיחת פנים ואל העיר מגיעים עוד ועוד משפחות המעוניינות לגור במרכז העניינים. המגמות הנ"ל הובילו לעלייה ניכרת בביקוש לשירותי עיצוב פנים ברמת גן כחלק בלתי נפרד מעליית רמת החיים. אודליה ברזילי, מעצבת פנים ואדריכלית עם ניסיון של 17 שנות פעילות ענפה ומגוונת, כבר עיצבה לא מעט דירות ובתים ברחבי העיר, הן חדשים והן ומשופצים, ובכל פרויקט הביאה לידי ביטוי תפיסת עולם מדויקת.

סגנונות עיצוב פנים ברמת גן

* מודרני – עיצוב פנים המתאפיין בקווים ישרים ונקיים, במינימליזם, בחומרי גלם כגון זכוכית ובחיבור לאופי האורבני של רמת גן.

* כפרי – סגנון שמציב במרכז תחושות ומגע מחוספסים אך עם זאת חמימים ומזמינים. נעשה שימוש במרקמים גסים יחסית, בחומרי גלם טבעיים ובפרט עץ ומתכות, ובמוטיבים המייצרים אי כפרי נינוח גם בלב עיר גדולה.

* תעשייתי – תפיסה עיצובית שהחלה בלופטים והתפשטה גם לסוגי דירות אחרים. המראה התעשייתי מושג באמצעות אלמנטים כמו בטון חשוף או מוחלק, שימוש בברזל, מוצרים מעץ לא מעובד, קירות לבנים ואופי קשוח.

* רטרו – סגנון שנקרא לעיתים גם וינטג'. המהות היא שחזור הלוק שהיה רווח בעבר אך באמצעים מודרניים. כך למשל ניתן לעצב בית בהשראת הסבנטיז, כלומר צבעוני ועליז, בית ברוח הסיקסטיז עם רצפות מאוירות ורהיטים בגימור מבריק דמוי פורמייקה, ושפע אפשרויות נוספות.

* אקלקטי – עיצוב ששואב השראה ממספר מקורות שונים ומצליח למזג את כולם לכדי אמירה מדויקת ומרשימה. סגנון זה מחייב מיומנות גבוהה במיוחד כדי למנוע בלאגן ויזואלי, וכדי שכל החיבורים בין האלמנטים השונים ייצרו סינרגיה אמיתית.

איך לבחור מעצבת פנים ברמת גן?

* ניסיון – ניסיון פירושו התמודדות עם מגוון רחב מאוד של תרחישים, כולל בעיות ומציאת פתרונות. בהתאם לכך מעצבת בעלת ותק רב יודעת לזהות מראש בעיות אפשריות ולספק להן מענה הולם עוד לפני שהן באות לידי ביטוי. כמו כן ניסיון מתורגם ליכולת לראות את כל האפשרויות הקיימות עבור כל נכס ובכל מצב.

* קשב – בית מושלם הוא בית המותאם באופן המדויק ביותר לצרכים וההעדפות של האנשים החיים בו. קשב הוא עוד איכות קריטית עבור מעצבי ומעצבות פנים.

* יצירתיות – עיצוב פנים מקצועי מצריך במקרים רבים גם חשיבה מחוץ לקופסה, כך שכל חלל ינוצל באופן מיטבי.

* תשומת לב לפרטים – יישום התוכניות הנבחרות עבור כל חדר וכל חלל מחייב תשומת לב מוקפדת לכל פרט ופרט, כדי להביא לידי ביטוי את התשוקות והרצונות של בני הבית.

להפוך חלום למציאות

במובנים רבים מעצבת פנים ברמת גן היא גם מגשימת חלומות. במאה ה-21 אין כמעט חלום בהקשר של עיצוב הבית שלא ניתן לממש, ובפרט לא כשבתהליך מעורבת אשת מקצוע רצינית ואיכותית. אודליה ברזילי מקדישה לכל פרויקט שהיא מובילה את מלוא תשומת הלב האפשרית, ובאופן דומה מקפידה להקשיב היטב לכל אדם שעבורו מעצבת. בנוסף ישנה התייחסות למסגרת התקציב הנתונה, כשבזכות הניסיון הרב והבקיאות המקצועית היא מצליחה לתרגם את הרצונות למציאות גם כשישנן מגבלות שונות. מאפיינים נוספים של שירותיה הם זמינות גבוהה ושילובים מדויקים בין אלמנטים טרנדיים לאלמנטים על-זמניים.

שליטה מלאה בכל שפות העיצוב

אודליה ברזילי ידעה מגיל צעיר כי תעסוק בעיצוב פנים. לאחר השלמת תואר ראשון בתחום החלה לעבוד בחברה מובילה, וכעבור מספר שנים פתחה סטודיו עצמאי שבו היא מביאה לידי ביטוי את יכולותיה המרשימות. בכל פרויקט עיצוב פנים ברמת גן אודליה מצליחה להתאים את הבית באופן מושלם לבני האדם החיים בו, על בסיס קשב מלא לרצונות וההעדפות שלהם כמו גם שליטה מוחלטת בכל סגנונות העיצוב האפשריים.

השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם!

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירת קבלן קטנה במדינה קטנה אך צפופה כמו ישראל דירות חדשות נבנות בכל יום, אמנם, כאשר קבלנים בונים בנייני דירות מרובים ובעיקר, כאשר אותם

לקריאה נוספת »

עיצוב בתי יוקרה

רמת החיים במדינת ישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת. אחת ההשפעות של מגמה מבורכת זו היא הגידול במספרם של בתי היוקרה. אם פעם ניתן היה לראות

לקריאה נוספת »