פגשתי את אודליה לראשונה בסדנה לשיווק אליה הגעתי כדי להרחיב את פעילותי ביזמות נדל"ן.

מיד נשביתי בקסמי אישיותה התוססת וכשהציגה בפני את תיק העבודות שלה היה ברור לי שאני הולך לעבוד איתה בקביעות.

המציאות עיכבה אותי שנתיים מסיבות אישיות אולם כשרכשתי דירת גג לשימושי הפרטי, הייתה זו הזדמנות מצוינת להתחיל. מכל האדריכלים שאני מכיר פניתי אך ורק לאודליה והתחלנו לעבוד על פרוגרמה.

בסבלנות אין קץ ובנחישות הובילה אותי אודליה לתובנות על היקף השיפוץ האמיתי הנדרש כדי להתאים את הבית לצרכי הייחודיים (נגישות). הפנמתי את המשמעויות, החלטתי על תקציב מחודש, דחיתי את מועד המעבר המתוכנן ויצאנו לדרך .

המסע בהובלתה היה מרתק בכל מובן –
צרכינו הוגדרו באופן מפורט, כל אופציה תכנונית אפשרית נבחנה באובייקטיביות וביסודיות, כולל כל המגבלות הטכניות והעלויות הנלוות לה.
אנשי המקצוע והספקים המעולים של אודליה : נגרות, אריחים, סניטריה, תאורה, קבלנים, כולם התגייסו, זה אחר זה, לתת שירות מעולה ולחלוק בעצותיהם את הידע העצום שצברו.

נדבך אחר נדבך, ברגישות עצומה יוצאת הדופן של אודליה לכל פרט, הפכה הדירה לבית חם, מודרני ומשוכלל, על הנייר, כאשר כל מגבלה טכנית היוותה טריגר לפתרון עיצובי עכשווי בתוך המכלול הקיים.

הזמן שהוקדש ע"י אודליה הוא בלתי נתפס – החל בישיבות תכנון אינסופיות עם הספקים השונים, נסיעות ובילוי זמן בבחירת פריטי ריהוט ועיצוב, המשך בתכניות מפורטות לביצוע ונוכחות קבועה בשיפוצים תוך מלחמה אינסופית עם העובדים על רמת הגימור והדיוק בפרטים, ללא פשרות!

התוצאה שקיבלנו מעוררת השתאות והתפעלות אצל כל מי שנכנס הביתה!

הבית מדהים, שמח, מכיל ומספק את כל צרכינו כשהכל עובד כמתוכנן ועוד הרבה יותר יפה מההדמיה שסופקה באמצע הדרך.

החיבור עם אודליה היה הדבר הטוב ביתר שיכל לקרות לי בהקשר התכנון והיצירה של הבית.
הרווחתי חברה לחיים ואשת מקצוע שתלווה אותי עוד רבות כשותפה לדרך.
ולסיכום – אני מרגיש שלתמורה שקיבלתי אין ממש מחיר.
תודה ענקית אודליה!
בברכה,
גדעון בר-סלע
052-2703555